Social bookmarking

Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of Форум за автомобили - хидравлични рейки on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Форум за Хидравлични Кормилни Рейки и Помпи on your social bookmarking website

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 

Проблем с хидравликата на Ауди А4

Предишната тема Следващата тема Go down

Проблем с хидравликата на Ауди А4

Писане  jik_tak on 01.06.12 18:00

Здравейте от няколко дена имам проблем с хидравликата.Когато колата е студена няма проблем но като загрее добре двигателя (минавам 15 -20км) при паркиране или маневра с малка скорост помпата започва да свири е волана става много тежък.Като подавам газ волана олеква но помпата си свири.Започнах с смяна на хидравличното масло.Не се оправи.Свалих помпата и я отворих няма видими износвания по статора и ротора и лопатките.изкарах клапана на помпата нямаше запушвания или нещо друго.На него има три шайби където се завива болта който стяга пружината.Въпроса ми е дали може да манипулирам по някакъв начин клапана от там и дали ще постигна нещо от това.Ходих при майстор който се занимавал уж само с това и ми каза че трябвало да направи рециклаж на рейката и ако не се оправи тогава било помпата.Ще съм благодарен на всякакви идеи за решаване на проблема.
Благодаря предварително.

jik_tak

Брой мнения : 1

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re:Проблем с хидравликата на Ауди А4

Писане  Admin on 04.06.12 7:23

Здравейте,

Проблема ви е в помпата. Не осигурява достатъчно налягане на рейката при ниски обороти.
Възможни причини са:

1. Неправилна работа на клапана.
2. Износвания на статора на помпата.

Решението е да търсите нова помпа или добре запазена втора употреба.
Admin
Admin

Брой мнения : 45
Местожителство : София

Вижте профила на потребителя http://www.argala.net/

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото