Keywords

астра  

Social bookmarking

Social bookmarking Digg  Social bookmarking Delicious  Social bookmarking Reddit  Social bookmarking Stumbleupon  Social bookmarking Slashdot  Social bookmarking Yahoo  Social bookmarking Google  Social bookmarking Blinklist  Social bookmarking Blogmarks  Social bookmarking Technorati  

Bookmark and share the address of Форум за автомобили - хидравлични рейки on your social bookmarking website

Bookmark and share the address of Форум за Хидравлични Кормилни Рейки и Помпи on your social bookmarking website

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 

Проблем с хидравлична рейка Citroen Evasion

Предишната тема Следващата тема Go down

Проблем с хидравлична рейка Citroen Evasion

Писане  luck_man on 30.12.09 23:11

Зравейте,
Скоро си купих Citroen Evasion, но не обърнах внимание много на ходовата част. Вчера се наложи да отида на сервиз и от там ми казаха, че имам проблем с хидравличната рейка.Имала теч откъм главата.Въпроса ми е може ли да се ремонтира?
От сервиза ми казаха да потърся да ми я ремонтират, че иначе ще ми излезе много скъпо ако си взема нова.
Какво ще ме посъветвате?

Последната промяна е направена от luck_man на 09.03.11 16:59; мнението е било променяно общо 2 пъти
luck_man

Брой мнения : 1
Местожителство : София

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Проблема е разрешим.

Писане  steelfox on 30.12.09 23:34

Проблема е разрешим. По всяка вероятност имаш скъсан семеринг.При всички случаи рейката трябва да се резглоби и да се прегледа. Мога да ти помогна, ако искаш обади се утре сутринта към 9:00 ч на този телефон 0882 51 51 38, търсиш Никола Попов

www.argala.net
steelfox

Брой мнения : 27
Местожителство : София

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото